medycyna estetyczna

 

X – WAVE  na czym polega?
Jest to innowacyjne urządzenie medyczne, wykorzystujące akustyczne fale radialne (fale uderzeniowe) do ujędrniania skóry, redukcji cellulitu, blizn i rozstępów. X – WAVE wykorzystywane jest w najbardziej renomowanych gabinetach medycyny estetycznej w Polsce i za granicą.

 

Fale uderzeniowe penetrują przez skórę właściwą, dochodzą do komórek tkanki łącznej i komórek tłuszczowych powodując ich rozpad. Następnie uwolniony tłuszcz usuwany jest przez układ limfatyczny z rozbitych komórek tłuszczowych.

W tkance łącznej fale radialne powodują rozpad kolagenu, który tworzy pod skórą włókniste przegrody odpowiadające za zmniejszenie jej elastyczności.


 

efekty fali uderzeniowej:

 

Włókna tkanki łącznej stają się bardziej elastyczne, komórki tłuszczowe ulegają zmniejszeniu, skóra jest wyraźnie  gładsza i jędrna, cellulit zredukowany, a rozstępy i blizny stają się mniej widoczne.

Z badań klinicznych wynika, że zabieg z wykorzystaniem fali uderzeniowej wpływa na poprawę elastyczności skóry o 74% bezpośrednio po terapii i nawet o 95% w okresie do 4 miesięcy od zakończonej terapii !!!

Dotychczasowe techniki walki z cellulitem i rozstępami były mało skuteczne i powodowały poprawę elastyczności skóry oraz redukcję cellulitu jedynie o 20 -30%.

 

FISJO.pl

© Prywatny Gabinet Rehabilitacji FiSJo w Jaśle - dr n. o zdr. Sabina Mastej